رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری اعلام کرد:

امدادرسانی به 195 حادثه در فروردین ماه سالجاری

کد خبر : 1224819 اردیبهشت 1398اخبار 0
سید حمید هاشمی با اشاره به فعالیت های سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری در ماه گذشته گفت: با تلاش بی وقفه آتش نشانان در فروردین ماه سالجاری به 195 مورد حادثه به شهروندان امدادرسانی شد که طی آن 68 شهروند از این حوادث نجات یافتند.
امدادرسانی به 195 حادثه در فروردین ماه سالجاری

به گزارش روابط عمومي و امور بین الملل شهرداری ساری به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري مرکز استان ،سید حمید هاشمی رئیس این سازمان ،با اشاره به 195 حادثه طي فروردین ماه سالجاري اظهار داشت : در این مدت به  64 مورد آتش سوزی و 112 حوادث دیگر امدادرسانی شده است .

 

هاشمی ضمن قدردانی از تلاش بی وقفه و شبانه روزی آتش نشانان در جهت خدمت رسانی به شهروندان افزود: در ماه گذشته 220 خودروي آتش نشاني به همراه 750 مامور آتش نشان به محل حادثه اعزام شده و طي عمليات هاي صورت گرفته، 68 شهروند از حوادث نجات يافتند.

 

وي با تاكيد بر لزوم رعايت موارد ايمني از سوي شهروندان، تصریح کرد:  در اثر حوادث روي داده طي فروردین ماه گذشته 18 نفر مصدوم و دو نفر جان خود را از دست دادند.

 

رییس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری به امداد رساني و ارائه خدمات اين سازمان در خارج از محدوده شهري  اشاره كرده و گفت: در ماه گذشته  از 65 مورد از  عمليات ها خارج از محدوده شهری بوده و  210  مامور آتش نشان براي انجام اين ماموريت ها اعزام شدند.

 

هاشمی به وقوع حوادث آتش سوزي در اماكن مختلف اشاره کرده و افزود: بيشترين حوادث آتش سوزي در فروردین ماه به ترتيب در اماكن مسكوني ، معابر و گذرگاه ها و وسایل نقلیه رخداده است .

 

وی  بيشترين علت حوادث آتش سوزي در فروردین ماه را ناشي از عدم رعايت موارد ايمني و بي احتياطي در استفاده از برق عنوان كرده و تاکید کرد: شهروندان در هنگام وقوع حادثه ضمن حفظ خونسردي با شماره گيري ۱۲۵، آدرس دقيق و نوع حادثه را اعلام نموده تا نیروهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری در کمترین زمان ممکن در محل حضور یابند.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید