صبح امروز صورت پذيرفت:

بازديد سرپرست شهردار ساري از شهرداری منطقه

کد خبر : 1217311 اردیبهشت 1398اخبار 0
مهندس فرزانه سرپرست شهردار ساري صبح امروز با حضور در شهرداری منطقه و نشست با شهردار منطقه ضمن بازدید از واحد ها، از نزدیک در جریان روند ارائه خدمات به شهروندان قرار گرفت.
بازديد سرپرست شهردار ساري از شهرداری منطقه

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه، صبح امروز مهندس فرزانه سرپرست شهرداری ساری به همراه مهندس ذاکری معاونت فنی و عمرانی، طاهری معاونت اداری و مالی شهرداری ساری از شهرداری منطقه به مناسبت روز جهانی کار و کارگر بازدید بعمل آوردند.

مهندس كرمي ضمن خير مقدم به مهندس فرزانه و همراهان به ارائه گزارشي از مجموعه اقدامات انجام شده و برنامه هاي آتي پرداخت و افزود: شهرداري منطقه با تمام توان و با استفاده از تمامی ظرفيت هاي موجود و برنامه ريزي دقیق جهت رسيدن به اهداف عاليه مديريت شهري در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان اقدامات لازم را در دستور کار قرار داده است.

بر اساس این گزارش در حاشیه این بازدید مهندس فرزانه به تعامل بيش از پيش مجموعه شهرداري با شهروندان اشاره كرد و گفت: در سال جدید تكريم ارباب رجوع و تسريع در امورات شهروندان در راستاي دریافت خدمات بهنگام به صورت متوازن در تمامی مناطق بايد سرلوحه تمامی واحد ها قرار گيرد تا درخواست هاي شهروندان در كمترين زمان ممكن اجرايي گردد.

سرپرست شهرداری ساری با بيان اينكه همدلي و همفكري امري اجتناب ناپذير در جهت توسعه و تعالی هر سازمانی است، ادامه داد: مجموعه شهرداري بايد همراه و همگام  با يكديگر بوده تا بتوانيم منطقه را به جايگاهي كه شايسته آن است برسانيم.

در ادامه مهندس فرزانه سرپرست شهرداری ساری از مجموعه اداري منطقه بازديد بعمل آوردند و با گفتگو با مسئولين و كاركنان شهرداري نحوه ارائه خدمات و رسيدگي به امورات شهروندان را جويا شدند.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید