با حکم محمد اسلامی صورت گرفت:

مهدی عبوری، معاون وزیر راه و شهرسازی شد

کد خبر : 1202027 فروردین 1398اخبار 0
مهدی عبوری شهردار مرکز استان با صدور حکمی از سوی محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی، به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی منصوب شد.
مهدی عبوری، معاون وزیر راه و شهرسازی شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، مهدی عبوری شهردار مرکز استان با صدور حکمی از سوی محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی، به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی منصوب شد.

 

در متن این حکم آمده است:

"با توجه به تجربه، تخصص، تعهد و سابقه مدیریتی حضرتعالی، به موجب این حکم بعنوان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال در اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید و استفاده از تمامی ظرفیت ها و استعدادهای بالقوه در اجرای ماموریت های محوله اهتمام ویژه داشته باشید."

 

گفتنی است، مهدی عبوری ازسال 1391 تا کنون به مدت 81 ماه به عنوان شهردار ساری، خدمات فراوانی را برای توسعه پایدار شهری در بخش های مختلف فرهنگی، عمرانی و خصوصا در حوزه گردشگری به یادگار گذاشته است.

 

روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ضمن قدردانی از خدمات ارزنده ایشان در طول دوران تصدی مسئولیت در شهرداری مرکز استان، برای این مدیر جوان و خدمتگزار آرزوی توفیق و بهروزی در جایگاه جدید را دارد.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید