طی ابلاغی از سوی مهدی عبوری:

رییس سازمان مدیریت و مهندسی شبکه و حمل و نقل شهرداری ساری منصوب شد

کد خبر : 1201727 فروردین 1398اخبار 0
در پی بازنشستگی حبیب باقری ، طی حکمی از سوی شهردار ساری ، احمد گوران به عنوان رییس جدید سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل منصوب شد
رییس سازمان مدیریت و  مهندسی شبکه و حمل و نقل شهرداری ساری منصوب شد

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، در جلسه ای که با حضور معاونان شهرداری مرکز استان ، شهرداران مناطق ، مشاوران شهردار و مدیران مجموعه شهرداری ساری در سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری برگزار شد، با ابلاغ مهدی عبوری شهردار ساری ، احمد گوران به عنوان رییس جدید این سازمان منصوب و معرفی شد.

 

 

در این جلسه فرزانه معاون شهرسازی و امور مناطق شهرداری ساری در سخنانی با قدردانی از خدمات حبیب باقری رییس سابق این سازمان که به افتخار بازنشستگی نائل آمده است ، اظهار داشت: ترافیک شهری و برنامه ریزی در جهت روان سازی آن از مهمترین اقدامات سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل است که باید کار کارشناسی و استفاده از طرح های جدید در این حوزه در دستور کار این سازمان قرار گیرد.

 

وی تاکید کرد: امیدواریم ریاست جدید این سازمان ، در راستای دستیابی به اهداف عالیه  مدیریت شهری در حوزه ترافیکی فعالیت های موثری را برنامه ریزی نماید.

 

 

در ادامه این جلسه احمد گوران به عنوان رییس جدید سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل معرفی و از خدمات حبیب باقری در طول سی سال خدمت قدردانی شد.

 

شایان ذکر است ، احمد گوران مدیرعاملی سازمان های تاکسیرانی شهرداری و حمل و نقل ترافیک را در کارنامه کاری خود داراست.

 

روابط عمومی شهرداری ساری ضمن قدردانی از زحمات و خدمات حبیب باقری برای ایشان آرزوی توفیق دارد.

 

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید