در جلسه ظهر امروز مطرح گردید:

ایده پردازی و استفاده از دانش روز در اجرای پروژه های عمرانی

کد خبر : 1199224 فروردین 1398اخبار 0
جلسه ای به ریاست مهندس سلیمانی معاونت فنی و عمرانی منطقه و با حضور جوانمردی رئیس اداره خدمات شهری و دیگر مسئولین در راستای طرح و برنامه ریزی اجرای پروژه ها در سال جدید برگزار گردید.
ایده پردازی و استفاده از دانش روز در اجرای پروژه های عمرانی

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه، ظهر امروز جلسه ای به ریاست سلیمانی معاونت فنی و عمرانی و با حضور  جوانمردی رئیس اداره خدمات شهری، قندهاری رئیس دفتر فنی، صفری مسئول واحد عمران، قاسمی مسئول واحد سد معبر ، نقیبی مسئول واحد137، مختاری مسئول واحد حفاری و سوادکوهی مسئول واحد تاسیسات منطقه در راستای بررسی پروژه های فنی و عمرانی و پیشبرد اهداف منطقه در این حوزه و برنامه ریزی در سال جدید برگزار گردید.

بر اساس این گزارش مهندس سلیمانی لزوم ایده پردازی و استفاده از دانش روز را در حرفه مهندسی در جهت نوآوری و جلوگيري از هدر رفت سرمایه مهم برشمرد و افزود: خدمت رسانی  و ارائه خدمات به مردم می بایست با برنامه ریزی و بر اساس نیازسنجی های صورت گرفته شده از دغدغه های شهروندان صورت پذیرد.

وی با تأکید بر تعامل دو سویه همکاران با شهروندان در به سرانجام رساندن پروژه های نیمه تمام و در دست اقدام گفت: سرعت تکمیل پروژه ها در راستای ایجاد رفاه شهروندان و جلب رضایت شهروندان در اولویت قرار گیرد.

این مقام مسئول پتانسیل و ظرفیت نیروی انسانی مجموعه را در اجرای پروژه ها مهم و تاثیرگذار عنوان کرد و افزود: هدف از برگزاری این نشست‌ها را به اشتراک گذاشتن تجربیات، ایده‌ها و طرح‌هادانست  تا با هماهنگی و وحدت رویه بتوان در هدر رفت منابع و زمان صرفه ‌جویی کرد. 

در ادامه  هر یک از  حاضرین با ارائه نقطه نظرات کارشناسی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید