بسته خبری:

اخبار شهرداري منطقه سه در هفته گذشته

کد خبر : 1198124 فروردین 1398اخبار 0
در اين بسته خبري به انعكاس خلاصه‌اي از مهم‌ترين اخبار شهرداري منطقه سه پرداخته خواهد شد.
اخبار شهرداري منطقه سه در هفته گذشته

روابط عمومي شهرداري منطقه سه ساري در راستاي اطلاع رساني  جامع، در نظر دارد بسته خبري را به صورت هفتگي تهيه نمايد . در اين بسته خبري به انعكاس خلاصه‌اي از مهم‌ترين اخبار شهرداري منطقه سه پرداخته خواهد شد. 

 

دیدار نوروزی مهندس کرمی با پرسنل شهرداری منطقه

ه مناسبت سال جدید  مهندس کرمی شهردار منطقه به همراه معاونین منطقه از واحد های مختلف بازدید بعمل آوردند.

بر اساس این گزارش مهندس کرمی در این دیدار ضمن تبریک عید نوروز به کلیه همکاران از تلاش و زحمات مجموعه که منجر به موفقیت های مختلف در سطح منطقه گردید، ابراز خرسندی کردو تاکید نمود در سال جدید، عمران و آبادانی منطقه با هدف فراهم آوردن رضایت شهروندان باید سرلوحه تمامی کارها قرار گیرد.

 

بازدید نوروزی مسئولین شهرداری ساری از منطقه

خواجه وندی رئیس اموراداری، کافی مسئول حراست و محمدیان مسئول کارگزینی شهرداری ساری از این منطقه بازدید بعمل آوردند.

 

نیازسنجی و برنامه ریزی اولویت اصلی توسعه شهری

مهندس کرمی ضمن اشاره به مجموعه اقدامات انجام شده توسط این شهرداری در سال گذشته بیان کرد: با نیاز سنجی های صورت گرفته در راستای توسعه شهری در حوزه های فنی، عمرانی، شهرسازی، خدماتی و فرهنگی به همراه برنامه ریزی های کارشناسی شده و دقیق توسط کارشناسان جهت رسیدن به اهداف عالیه شهرداری و توسعه خدمات متوازن در دستور کار این مجموعه قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش، شهردار منطقه خدمت رسانی به شهروندان و رسیدن به مجموعه ای کارآمد را اولویت اصلی این منطقه عنوان کرد و افزود: از همه واحد های مجموعه انتظار می رود در سال جاری با تلاش و همت مضاعف به همراه برنامه ریزی های مدون و راهبردی  به این اهداف دست یابیم.

وی سیاست مدیریت شهری را کاهش هزینه  و افزایش درآمد عنوان کرد و افزود: با همکاری و هماهنگی همه واحدهای مجموعه این سیاست محقق می شود و در این راستا خدمات موثرتری برای توسعه شهر به شهروندان ارائه خواهد شد.

 

اقدامات واحد خدمات شهری منطقه

واحد خدمات شهری در راستای ارائه خدمات مطلوب و بهنگام به شهروندان در حوزه های بهداشت و ارتقای سلامت شهر و شهروندان و داشتن محیطی مناسب و جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی و با مستقر کردن تیم های مختلف در سطح منطقه، پاکسازی خیابان های اصلی و فرعی و معابر عمومی را در دستور کار قرار داده و عملیاتی کرده است.

بر اساس این گزارش، یکی از مهمترین وظایف حوزه خدمات شهری، نگهداشت و حفظ محیط شهر می باشد که واحد خدمات شهری شهرداری منطقه سه در همین راستا اقدام به جمع آوری زباله و نخاله، پاکسازی، رفت و روب، شستشوی جداول و لایروبی کانال های سطح منطقه نموده است.

 

جلسه شورای معاونین به ریاست شهردار منطقه

جلسه شورای معاونین با حضور مهندس کرمی شهردار منطقه، معاونین و مسئول حراست در راستای ارزیابی عملکرد مجموعه در سال گذشته و برنامه ریزی در سال جدید در دفتر شهرداربرگزار گردید.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید