مهندس کرمی شهردار منطقه:

نیازسنجی و برنامه ریزی اولویت اصلی توسعه شهری

کد خبر : 1194819 فروردین 1398اخبار 0
مهندس کرمی شهردار منطقه ضمن اشاره به مجموعه اقدامات سال گذشته از اهداف شهرداری منطقه در سال جدید خبر داد.
نیازسنجی و برنامه ریزی اولویت اصلی  توسعه شهری

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه، مهندس کرمی ضمن اشاره به مجموعه اقدامات انجام شده توسط این شهرداری در سال گذشته بیان کرد: با نیاز سنجی های صورت گرفته در راستای توسعه شهری در حوزه های فنی، عمرانی، شهرسازی، خدماتی و فرهنگی به همراه برنامه ریزی های کارشناسی شده و دقیق توسط کارشناسان جهت رسیدن به اهداف عالیه شهرداری و توسعه خدمات متوازن در دستور کار این مجموعه قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش، شهردار منطقه خدمت رسانی به شهروندان و رسیدن به مجموعه ای کارآمد را اولویت اصلی این منطقه عنوان کرد و افزود: از همه واحد های مجموعه انتظار می رود در سال جاری با تلاش و همت مضاعف به همراه برنامه ریزی های مدون و راهبردی  به این اهداف دست یابیم.

وی سیاست مدیریت شهری را کاهش هزینه  و افزایش درآمد عنوان کرد و افزود: با همکاری و هماهنگی همه واحدهای مجموعه این سیاست محقق می شود و در این راستا خدمات موثرتری برای توسعه شهر به شهروندان ارائه خواهد شد.

این مقام مسئول ضرورت تکریم ارباب رجوع در راستای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان را مهم برشمرد و عنوان کرد: شهروندان سرمایه های اجتماعی ما هستند، تمام پرسنل شهرداری منطقه باید همکاری و تعامل بیشتری با آنها داشته و چگونگی رفتار با شهروندان در راستای تسریع در امور اداری  باید سر لوحه تمام کارهای واحد های مجموعه قرار گیرد.

مهندس کرمی اجرای پروژه های فنی و عمرانی منطقه را در راستای حل مشکل ترافیکی مهم برشمرد و خاطر نشان شد: اکثریت پروژه های عمرانی در سال جدید  مرتبط با زیرساخت های حمل و نقل عمومی، روان سازی ترافیک و حفظ سیمای شهری می باشد که گام مهمی در فراهم آوردن آسایش و رفاه حال شهروندان خواهد داشت.

 شهردار منطقه مديريت صحيح و برنامه ريزي كارشناسي در حوزه ساخت و سازهاي سطح منطقه را از اولويت هاي مهم منطقه در راستاي جلوگیری از تخلفات ساختمانی مهم برشمرد و خاطرنشان شد: شناسايي ساختمان هاي تجاري، ساخت و سازهاي غيرمجاز، تفكيك هاي غيرمجاز از جمله كارهايي است كه بايد با جديت بيشتري پيگيري گردد.

مهندس کرمی در پایان با اشاره به اینکه یک شهر خوب و زیبا را شهروندان می سازند، خاطر نشان شد: همه شهروندان در ایجاد شهری پاک و ایمن باید شهرداری را یاری نمایند و این انتظار می رود که از تخلیه ضایعات و پسماندها در کانال ها و جوی‌ها خودداری کنند زیرا شهروندان در کاهش خطرات و هزینه‌ها نقش اساسی دارند .

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید