رئیس سازمان فاوا شهرداری ساری مطرح کرد

لزوم به‌کارگیری تجربیات کسب‎شده در سال جدید و آماده‌سازی زیرساخت‌های شهر هوشمند

کد خبر : 1192717 فروردین 1398اخبار 0
روابط عمومی سازمان: یاسر قربانی گفت: انشاالله در سال جدید نیز با به‌کارگیری تجربیات کسب‌شده و به‌هنگام‌سازی دانش‌تان برای آماده‌سازی کهن‌شهر ساری در راستای تحقق زمینه‌های شهر هوشمند مجاهدانه به وظایف خود جامه عمل بپوشانید.
لزوم به‌کارگیری تجربیات کسب‎شده در سال جدید و آماده‌سازی زیرساخت‌های شهر هوشمند

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری، یاسر قربانی رئیس این سازمان به‌مناسبت فرا رسیدن سال نوی کاری، در پیامی آورد: فرا رسیدن سال نو و سبز شدن طبیعت، مهم‌ترین اتفاقی را که باید در امور محوله سازمانی پدید آورَد، تازگی بهار خدمت‌رسانی است.

روح رسالت‌تان پس از یک‌سال خستگی نیاز به تلنگری برای شادابی دارد، هر چند هیچ کسالتی شیرین‌تر از آن نیست که نتیجه‌اش شادی دل شهروندان باشد، اما همین تغییر سال می‌تواند برای مضاعف شدن توان‌تان به‌منظور خدمت‌رسانی بیشتر فرصت و انگیزه‌ای جدید باشد.

از زحمات یکساله یکایک پرسنل محترم سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات که با همه کاستی‌ها و شرایط موجود از هیچ کوششی برای به ثمر نشستن اهداف سازمانی دریغ نورزیدند، قدردانی می‌شود.

با آرزوی سالی خوش و عزتمندانه برای شما، خانواده محترم‌تان و همه شهروندان عزیز، انشاالله در سال جدید نیز با به‌کارگیری تجربیات کسب‌شده و به‌هنگام‌سازی دانش‌تان برای آماده‌سازی کهن‌شهر ساری در راستای تحقق زمینه‌های شهر هوشمند مجاهدانه به وظایف خود جامه عمل بپوشانید.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید