شهردار منطقه سه تاکید کرد:

تعامل بیشتر حوزه های شهرسازی و درآمدی منطقه در جهت ایجاد درآمد پایدار

کد خبر : 1061330 بهمن 1397اخبار 0
مهدی کرمی رويكرد شهروند محوري ، ارائه خدمات و کسب رضايتمندي شهروندان را از اهداف مجموعه شهرداری منطقه سه عنوان کرد و گفت: وصول مطالبات و مشاركت شهروندان در پرداخت عوارض ، نقش موثری در ایجاد درآمد پایدار و توسعه منطقه سه شهری خواهد داشت
تعامل بیشتر حوزه های شهرسازی  و درآمدی منطقه در جهت ایجاد درآمد پایدار

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، مهدی کرمی شهردار منطقه سه ، به تعامل بیشتر حوزه های شهرسازی  و درآمدی در راستای ایجاد درآمد پایدار اشاره کرد و اظهار داشت: شفاف سازی امورات درآمدی و پیگیری جدی وصول مطالبات، اجرای دقیق قوانین شهرسازی، محاسبات دقیق عوارض ، اولویت اقدامات شهرداری منطقه سه می باشد تا علاوه بر افزایش راندمان کاری و ضمن جذب درآمد شهرداری روند  اجرای پروژه های عمرانی را تسریع خواهد کرد.

 

 وی ضمن تاکید بر همكاري و تعامل کارشناسان مجموعه شهرداری منطقه سه با ارباب رجوع ،  افزود: رويكرد شهروند محوري و ارائه خدمات بهنگام ، ضمن تسریع پیگیری امور ، رضايتمندي شهروندان را نیز در پی خواهد داشت.

 

این مسئول ، اصل توسعه متوازن بر پایه عدالت اجتماعی را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: این اصل سرلوحه فعالیت های مجموعه شهرداری منطقه سه خواهد بود و اجرای پروژه های مختلف بر این اساس برنامه ریزی خواهد شد.

 

کرمی  با اشاره بر شناسائي منابع درآمدی پایدار و برنامه ریزی برای وصل مطالبات ، ادامه داد: وصول مطالبات و مشاركت شهروندان در پرداخت عوارض ، نقش موثری در ایجاد درآمد پایدار و توسعه منطقه سه شهری خواهد داشت.

 

شهردار منطقه سه در پایان ضمن با قدردانی از تلاش های مجموعه شهرداری این منطقه در جهت پیگیری و وصول مطالبات خاطر نشان کرد : با برنامه ریزی های صورت گرفته ، سال 98 ، سال شکوفایی منطقه سه شهری خواهد بود.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید