با حضور دختران شاهد شاغل در شهرداری ساری، جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران برگزار شد

کد خبر : 1048013 بهمن 1397اخبار 0
جشن برش کیک چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران با حضور شهردار شهر ساری و دختران شاهد شاغل در شهرداری ساری در سازمان مدیریت پسماند برگزار شد.
با حضور دختران شاهد شاغل در شهرداری ساری، جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری؛ جشن برش کیک چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران با حضور  دکتر مهدی عبوری شهردار محترم، مشاور شهردار در امور بانوان، رئیس سازمان و دختران شاهد شاغل در شهرداری ساری در سازمان مدیریت پسماند برگزار شد.

مهدی عبوری، شهردار ساری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی ایران، هشت سال دفاع مقدس، مدافعان حرم و در رأس آنان یاد و خاطره بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران، اظهار کرد: شاکریم که شاهد چهل سالگی این انقلاب با شکوه هستیم و آن را جشن میگیریم.

شهردار ساری گفت: پیام بزرگ انقلاب ایستادگی ملت عزیز ایران در برابر مشکلات داخلی و خارجی بوده است که همه ی این سال ها از قبل انقلاب، حین انقلاب و بعد آن شاهد آن بوده ایم.

وی ادامه داد: اینکه امروز بانوان خوب شهرمان در این فضای مناسب مشغول کار هستند از برکات این انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است و نباید به سادگی از کنار آن گذشت.

عبوری اذعان داشت: در حال حاضر تعداد بسیاری از پرسنل شهرداری ساری را بانوان تشکیل می دهند که در حال کار، تلاش و پیگیر امورات شهروندان ساروی هستند که این موضوع باعث خوشبختی و خوشنودی است.

شهردار ساری بیان کرد: اینکه بخشی از بانوان شاغل در این مجموعه بزرگ مدیریت شهری مردانه در طرح تفکیک پسماند شهر  (تپش) به فرهنگسازی و راهنمایی شهروندان مشغولند را قدردانیم.

مهدی عبوری ضمن قدردانی از تلاش مشاور خود در امور بانوان شهرداری، گفت: تیم مدیریت شهری باید فضای کاری مناسب را بیش از این برای بانوان فراهم کند تا در کنار آقایان بتوانند بهتر از گذشته خدمت رسانی به مردم عزیز ساری را انجام دهند.

در پایان شهردار با تشکر از مدیریت و پرسنل سازمان مدیریت شهری نسبت به پیشرفت بانوان شاغل ابراز امیدواری کرد.

شایان ذکر است در این مراسم از شش سال زحمات بی شائبه شهردار جوان شهر با اهدای تابلویی تقدیر شد.

 

 

 

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید