8 بهمن 1396

باسمه تعالی

 

سخن مدیر عامل

با سلام واحترام

 

  مایه بس خوشحالی وافتخار است که در مدت حضور به عنوان مدیر عامل در سازمان اتوبوسرانی ساري وحومه،بیست ویکمین سال تاسيس اين سازمان  را به همراه کارمندان ورانندگان زحمتکش این خانوداه برای انجام خدمتی خالصانه وبی ادعا به جشن بنشینیم.

 

 ما مفتخر به این بالیدن هستیم

                                 چرا که این بالیدن برگ زرینی است برای خدمتی بی ادعا ی 21ساله در حوزه حمل ونقل

 

 در همین راستا نظر به وجود الزامات قانونی وبا توجه به قانون توسعه حمل ونقل عمومی ومدیریت مصرف سوخت (سال91)که می بایست 75%از سفرهای درون شهری توسط اتوبوس به انجام برسد وبا امعان نظر به نقش محوری اتوبوس مي توان مدعي بود  که اتوبوس  مهمترین وپرمخاطب ترین وسیله حمل ونقل درون شهری است واستفاده از آن نیز یکی از مهمترین  وموثرترین راهکارها برای حل مشکل ترافیک وآلودگی هوا در جهان شناخته  می شود.

 

 لذا لزوم توسعه سریع وگسترش  خطوط اتوبوس،  ضرورتی اجتناب ناپذیر واز نیازهای اصلی در هر شهر است چراکه استفاده از اتوبوس از مزایایی چون ،کاهش هزینه --،سهولت در جابجایی --افزایش امنیت مسافران-، کاهش آلودگی هوا- وکاهش مصرف انرژی را برخوردار می باشد.

 

بر همین اساس سازمان اتوبوسرانی ساری وحومه هم راستا با سیاستهای کلان ملی واستراتژیهای شهردار محترم با هدف ارتقاء  سطح رضایت مندی شهروندان وبهره مندان از سیستم حمل ونقل عمومی سیاست خود را به شرح ذیل اعلام می دارد.

 

1-مدیریت ،تجهیز ،توسعه ونوسازی ناوگان با هدف ایجاد ناوگانی ایمن،مطمئن و سازگار با محیط زیست

 

2-تمرکز بر استفاده از تمام ظرفیت بخش خصوصی  توانمند به منظورر دست یابی به سهم تعیین شده حمل ونقل اتوبوس از سفرهای شهري

 

3-بهبود مستمر اثر بخشی خدمات قابل ارائه در راستای برآورده شدن نیازهای مشتریان ومسافران وبالا بردن سطح رضایت شهر وندي

 

4-توانمند سازی نیروی انسانی به عنوان مهمترین سرمایه سازمان از طریق ارتقاء مستمر دانش ، وتوانایی برای ایجاد یك ساز مان بهره ور.

 

5-بهبود وارتقاءفرهنگ حمل ونقل شهری با هدف شهروند محوری وتغییر نگرش مردم به مدیریت شهری

 

6-استفاده بهینه از اعتبارات قانون توسعه حمل ونقل عمومی ومدیریت مصرف سوخت.

 

7-بهینه سازی پوشش وعملکرد شبکه اتوبوسرانی با قابلیت دسترسی مناسب

 

لذا اينجانب خود را متعهد می دانم که تمام تلاش خود را در جهت اعتلاء وارتقاءفرهنگ خدمات رسانی در حوزه مسئولیت واگذار شده به همشهریان عزیز وفهیم ساروی به کاربندم وضمن اقدام به رعایت قوانین ومقررات در راه ایجاد آرامش ،آسایش وحفظ جان شما همشهریان ومسافران عزیز که گنجینه ارزشمند اجتماعی هستند از هیچ کوششی فروگذار نکنم .

 

بر همین اساس از کلیه همکاران محترم نیز انتظار می رود با درک کامل این خط مشی ،آن را در تمامی فعالیت ها وشئون کاری سازمان به کار بندند تا بتوانيم در پيشگاه خداوند ومردم عزيز شرمنده نباشيم .والسلام                       با تشكر وارادت                                                                                    

                                                                                                                                                                             سلطاني -مدير عامل

ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید