22 آذر 1396

 

 

پيام رئیس سازمان :

 

 يكي از امتحانات الهي گرفتار شدن انسان در دل حوادث است كه اين حوادث گاه طبيعي و گاه غير طبيعي پديد مي آيند و هيچ كس نيست كه از وقوع آن خوشحال وشاد باشد چرا كه اثرات آن ، هستي وزندگي عده اي را از بين مي برد و خانواده ها يي را در غم از دست دادن عزيزانشان به سوگ مي نشاند بنا بر اين در هنگام وقوع حوادث همه سعي در گريز از آن دارند اما مرداني هستند كه جان خويش در طبق اخلاص نهاده و ايثار گري را سر لوحه كار خويش قرار داده اند و چون ابراهيم (ع) به دل آتش مي روند تا برقسم خويش كه براي نجات جان و مال حادثه ديدگان تعهد نموده اندعمل كنند وبه فرمان ايزد منان در قرآن كريم كه " اگر كسي را نجات دهيد مانند آن است كه همه را نجات داده ايد " نجاتگر اجتماع خويش باشند. 

 

درود بيكران الهي بر اين مردان هميشه بيدار و خدمتگزار كه ثانيه ثانيه فعاليتشان عبادتي بس بزرگ است . بي شك افزايش تجهيزات و امكانات سازمان آتش نشاني در سالهاي اخير مرهون نگاههاي ويژه مسئولین شهرداری ساري و همچنين حمايت هاي اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر ودر نهايت با درايت رئيس و اعضاي هيات مديره سازمان بوده است كه توانسته است به افزايش ايمني و صلابت نيرو هاي عملياتي سازمان كمك نمايد كه جادارد از همه عزيزاني كه تجهيز و گسترش اين سازمان ايثار گرانه تلاش مي كنند تشكر نمايم . 

 

آتش نشانان چشم هاي اشكبار همشهريان را كه در اثر بي احتياطي متحمل خسارت هاي مادي و معنوي شده اند زياد ديده اند تعامل و همكاري شهروندان با آتش نشانان كه هدفي جز خدمت مردم اين مرز و بوم ندارند مي تواند در كاهش حوادث و خسارت نقشي به سزا داشته باشد. بنا بر اين از شهروندان عزيز مي خواهم كه ضمن رعايت توصيه هاي ايمني و توجه به هشدار هاي سازمان ، ما را در تحقق شهر ايمن ياري دهند تا ان شا الله شاهد كاهش حوادث و پايان اشكهاي حسرت و رويش جوانه هاي اميد در شهر تاريخي ساري باشيم.

 

ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید