بوستان ولایت بر مبنای اهداف و اساس‌نامه زیرساخت‌ فرهنگی ساخته شده است

 

 

به گزارش معاونت فرهنگی شهرداری ساری، عباس رشیدی معاون عمرانی و فنی شهردار ساری با حضور در غرفه معاونت فرهنگی اجتماعی در بوستان ولایت، طی گفتگویی با بیان اینکه تمام زیرساخت پروژه‌های عمرانی، فعالیت‌های فرهنگی، گردشگری و اشتغال دارد،گفت: باید نحوه شهرنشینی را کاملا تبیین و وظایف متقابل شهرداری و شهروندان را اجرا کنیم.

 وی با تاکید بر اینکه به اغنای فرهنگی شهری رسیدیم، افزود: زمانی که زیرساخت‌های فرهنگی‌مان فراهم باشد،  اجرای کارهای عمرانی سخت نیست.

 

 

رشیدی با ابراز اینکه شهروند ساروی، شهروندی فرهنگی است، خاطرنشان کرد:  اعتقاد مدیریت شهرداری بر این است که اگر اهداف ما تبیین شود، شهروندان نیز با ما همگام و همراه خواهند بود.

معاون شهردار تصریح کرد: بوستان ولایت بر مبنای اهداف و اساس‌نامه زیرساخت‌ فرهنگی ساخته شده است و بهره برداری واستفاده بهینه فرهنگی ازآن باعث نمود پروژه های عمرانی می شود.

وی در ادامه بوستان ولایت را به ‌عنوان پل ارتباطی مؤثر و قوی بین شهرداری، شورا و شهروندان برشمرد و موج استقبال مردمی از بوستان ولایت و فعالیت های فرهنگی شهرداری را رضایت شهروندان دانست.

معاون عمران شهردار در پایان تاکید کرد: در شهرداری همه کارکنان از عزیزی که در رفت و روب هست تا شهردار که بالاترین مقام است، همه با هم، تیمی فعالیت می کنند و بی شک هر منطقی، تغییرات مثبت مرکز استان را می پذیرد و آن را تحسین می کند.

چاپ محتويات