تشکیل نواحی هفت گانه در منطقه دو/توسعه متوازن شهری

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه دو، سیّد کمال آقامیری، شهردار منطقه دو با اشاره به فرارسیدن ایام ماه مبارک رمضان بیان داشت: به مناسبت ایام ماه مبارک، واحد زیباسازی شهرداری منطقه دو اقدام به نصب بنر، ریسه کشی میادین و فضاسازی شهری متناسب با این ایام در سطح منطقه نموده است.

 

آقامیری با اشاره به تسهيل در عبور و مرورشهروندان  خاطرنشان کرد  بنابه مطالبه شهروندان و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و بررسی کارشناسان حوزه فنی و عمرانی، بخش قابل توجهی از اقدامات عمرانی این منطقه مربوط به اجرای عملیات لکه گیری  و پیاده رو سازی در راستای  بهبود اهداف عمرانی است  و تلاش ما بر  این است که این عملیات با رعایت اصول فنی و زیرسازی‌های لازم و با کیفیت مطلوب در راستای رفاه حال شهروندان انجام گیرد و رضايتمندي آنان بيش از پیش حاصل شود.

 

وی افزود: همچنین طرح آسفالت ریزی خیابان ها و کوچه های سطح منطقه دو به سرعت در حال اجرا می باشد و این طرح همچنان تداوم دارد. آسفالت محدوده میدان امام حسین(ع)، خیابان مازیار، میدان تبرستان و بلوار دانشجو بخشی از اقدامات انجام شده در این زمینه بوده است.

 

در پایان، شهردار منطقه دو با اشاره به جلسه ساماندهی فعالیت ها و خدمات شهری که با حضور رییس اداره کنترل و نظارت شهرداری ساری برگزار گردید، اظهار داشت: توجه به توسعه متوازن و آسیب شناسی در کلیه نقاط منطقه و در راستای کاهش تمرکز از هسته مرکزی مدیریت شهری و نیز به منظور نظارت مستمر جهت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان ساروی، تشکیل نواحی هفت گانه با قابلیت ارائه خدمات در حوزه های شهرسازی، خدمات شهری، اداری و مالی، فنی و عمرانی و فرهنگی-اجتماعی در دستور کار قرار گرفته است.

 

چاپ محتويات