بهار، آغاز فصل سرزندگی طبیعت

به گزارش روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری ساری، زارع، مدیر عامل این سازمان ضمن تبریک پیشاپیش سال نو اظهار داشت: جهت ارائه خدمات و  استقبال شایسته از مسافران نوروزی و شهروندان محترم، برنامه ریزی های لازم انجام گرفته است.

زارع در ادامه به آمادگی همه جانبه نیروهای سازمان جهت میزبانی شایسته میهمانانی که از اقصی نقاط کشور  به شهر ساری، پایتخت بهارنارنج خواهند آمد اشاره و افزود: با توجه به اینکه کهن شهر ساری ظرفیت بالایی در بعدهای جغرافیایی و شهری جهت سفر هموطنان گرامی برخوردار است و همچنین رسالت خطیری که سازمان در قبال زیباسازی و بهسازی شهری؛ شامل پارکها، معابر، میادین، بلوارها و غیره دارد.

اقدامات بسیاری اعم از گلکاری الوان، درختکاری گسترده با رویکرد درختان بومی جنگلی مازندران، نظافت و تجهیز پارکهای سطح شهر و نیز پارکهای جنگلی شهید زارع و قائم (عج) جهت استقرار مسافران نوروزی و همچنین تهیه بروشورهای فرهنگی به انجام رسانید.

در پایان مدیر عامل این سازمان با اعلام آمادگی کامل به منظور استقبال از سال نو خاطر نشان کرد: نیروهای سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری ساری با توجه به اهداف و وظایف محوله در طول ایام نوروز در حال آماده باش بوده و آمادگی کامل جهت رفاه حال شهروندان و گردشگران وجود دارد.

چاپ محتويات