بهره‌برداری از سامانه «قرارداد پسماند پزشکی» با درخواست سازمان مدیریت پسماند

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری، علی‌اصغر اباذری رئیس سازمان فاوا اظهار کرد: به‌منظور حفظ سلامت عمومی و محیط زیست در مقابل اثرات نامطلوب پسماندهای پزشکی، اطمینان از مدیریت اجرایی ضابطه‌مند و ایجاد رویه‌ای مناسب و منظم برای حمل و دفع این پسماندها، سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری عهده‌دار مسئولیت این امر است.

وی افزود: لذا جهت تسهیل و نظم‌بخشی میان پزشکان محترم و سازمان مدیریت پسماند با پیشنهاد این سازمان، سامانه‌ای توسط کارشناسان سازمان فاوا طراحی شده و به بهره‌برداری رسیده است که پزشکان ساروی می‌توانند با ورود به این سامانه مطابق رویه جاری، پسماند مراکز درمانی خود را مدیریت و آماده تحویل کنند.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری بیان کرد: با افتتاح این سامانه، کارِ سازمان مدیریت پسماند نیز آسان شده و با مدیریت و نظم بیشتری می‌توانند نسبت به جمع‌آوری پسماندهای پزشکی اقدام کند.

اباذری خاطرنشان کرد: پزشکان ساروی می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری به آدرس Sari.ir/Pasmand به بخش قرارداد پسماند پزشکی مراجعه کنند.

وی با عنوان اینکه سعی داریم تا جای ممکن بسیاری از فعالیت‌های مرتبط شهروندان با شهرداری را به‌طور الکترونیکی عرضه کنیم، گفت: لازم است شهروندان گرامی نیز در این بخش استقبال مناسبی داشته باشند تا با انگیزه بیشتری در این مسیر گام برداریم.

چاپ محتويات