همت سازمان هاي تابعه شهرداري و همراهي شهروندان

 

 

سازمان آتش نشاني

 

مدیر عامل آتش نشانی ساری به برگزاري دوره آموزشي پدافند غير عامل اشاره نموده و  اظهار داشت: اين دوره آموزشی با همکاری آتش نشانی و دبیرخانه پدافند غیر عامل شهرداری مرکز استان برگزار گرديد.

 

وی با اشاره به اهمیت آموزش پدافند غیر عامل با توجه به کاربرد آن در جوامع شهری، افزود: این دوره آموزشی با حضور 70 نفر از مدیران و کارشناسان شهرداری ساری و سازمان های تابعه آن در مرکز آموزش آتش نشانی برگزار و گواهينامه معتبر به شركت كنندگان اعطا خواهد شد.

 

 

 

سازمان پاركها و فضاي سبز

دوره  تخصصی آموزش كاركنان سازمان پارك ها و فضاي سبز شهرداري ساري  با موضوع استانداردهای طراحی منظر و فضای سبز شهری  در سالن آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی برگزار گردید.

 

اين دوره آموزشي در راستاي ارتقاء سطح علمي كاركنان برگزار و استمرار خواهد داشت.

 

سازمان مديريت پسماند

 

عباس رجبی مديرعامل سازمان مديريت پسماند شهرداري ساري به اجراي طرح تفكيك زباله از مبدا اشاره نموده و  گفت: با توجه به تاكيد  مديريت شهري مبني بر شهر سالم ، طرح تفكيك زباله از مبداء (تپش) در اين راستا عملياتي گرديد.

 

وي  افزود: فرهنگ سازی و آشنایی شهروندان با موضوع تفکیک زباله از مبدا یکی از اقداماتی است که امسال با جدیت به آن پرداخته خواهد شد و در این راستا انتظار می‌رود شهروندان همکاری و مشارکت لازم را داشته باشند.

 

 سرپرست سازمان مديريت پسماند شهرداري ساری تصریح کرد: شهرداری ساری بیش از پیش نیازمند همکاری و همیاری شهروندان است و تحقق اهداف مورد نظر کارکنان و مجموعه شهرداری و دستیابی به یک شهر پاکیزه، سالم و توسعه یافته، تنها با توجه و همکاری قشرهای مختلف جامعه امکان پذیر خواهد بود.

 

سازمان اتوبوسراني

 

سازمان اتوبوسراني شهرداري ساري اجراي طرح باس واش و ايستگاه پارك سوار را در بودجه سال آينده پيش بيني نموده و در صورت تامين اعتبار لازم اجرايي خواهد نمود.

چاپ محتويات