پروژه هدایت آب های سطحی و بهسازی معابر در حال انجام است

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری،  فعالیت های عمرانی –خدماتی شهرداری مرکز مازندران تعطیل ناپذیر و به صورت مداوم و با استفاده از ظرفیت و توانمندی درون سازمان و به همت شهرداری های سه گانه و سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری در حال انجام است.

 

در این راستا، کانال هدایت آب های سطحی در بینجلو و نوه بتنی کوچه شهید مهدوی در بلوار کشاورز از اقداماتی است که طی روزهای گذشته انجام شد.

 

بهسازی معابر با هدف روان سازی ترافیک و سهولت تردد شهروندان با اجرای پروژه پیاده رو سازی در خیابان مهیار و بلوار فرح آباد طی روزهای گذشته ادامه داشته و در این راستا آسفالت خیابان ها و کوچه های سطح شهر نیز در دستور کار قرار دارد.

 

عملیات باند کندرو در کمربندی جنوبی با جدیت پیگیری می شود و تکمیل  این پروژه نقش موثری در رفع گره های ترافیکی این منطقه خواهد داشت.

 

ترمیم سنگ فرش بلوار امیرمازندرانی را می توان از جمله اقدامات شهرداری طی روزهای گذشته برشمرد ، این امر در دیگر خیابان ها نیز در دستور کار قرار گرفته است.

 

بهسازی کانال هدایت آب های سطحی در منطقه 2 شهری در دستور کار قرار گرفته و در این راستا کانال کوچه شهید ابراهیمی در محله آذربایجانی ها بهسازی شد.

 

ارائه مستمر خدمات شهری در سطح شهر، رفت و روب مداوم کوچه ها و میادین، فضاسازی شهری به مناسبت دهه کرامت نیز طی روزهای گذشته صورت گرفت.

 

پروژه هم‌سطح سازی قبور در گلزار شهدای ساری طی روزهای گذشته شتاب گرفته و در حال انجام است.

 

عملیات عمرانی پارک صفرآباد که به مناسبت رویداد 2022 به عنوان پارک اکو نامگذاری شده نیز استمرار دارد و با تکمیل آن پس از سال ها این مکان به یکی از ظرفیت های مهم و موثر گردشگری مرکز مازندران تبدیل خواهد شد.

 

رنگ آمیزی جداول کمربندی جنوبی نیز در حال انجام است و زیبایی بصری این منطقه را ارتقاء خواهد داد.

چاپ محتويات