270 مورد بازدید ایمنی و امداد رسانی به 217 مورد حادثه در ماه گذشته

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ساری، علی دومیرکلایی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مرکز استان، از 270 مورد بازدید ایمنی طی ماه گذشته در ساری خبر داد و گفت: کارشناسان این سازمان طی آبان ماه سال جاری از 212 واحد مسکونی ، 35 واحد تجاری و 23 واحد از ادارات و سازمان ها در نقاط مختلف شهر ساری بازدید و نکات ایمنی را بررسی کردند.

 

دومیرکلایی ضمن تقدیر از خدمات و فعالیت های مختلف اداره پیشگیری این سازمان، خاطرنشان کرد: صدور 3 گواهی حریق و حادثه و نیز صدور 13 گزارش بررسی علت وقوع حوادث از دیگر اقدامات بخش پیشگیری و کارشناسی سازمان طی این مدت است.

 

در ادامه، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری از امدادرسانی به 217 مورد حادثه طی ماه گذشته نیز خبر داد.

 

دومیرکلایی به تلاش شبانه روزی آتش نشانان در سه شیفت کاری اشاره و اظهار کرد: آتش نشانان شهرداری ساری طی ماه گذشته 117مورد عملیات اطفای حریق و 100 مورد عملیات امداد و نجات انجام داده اند.

 

وی عملکرد آتش نشانان در نجات جان و مال شهروندان را قابل تحسین برشمرد و تصریح کرد: خوشبختانه با حضور و اقدام به موقع آتش نشانان طی ماه گذشته 39 شهروند از حوادث نجات یافتند و البته متاسفانه حوادث ماه گذشته 11 مصدوم بر جای گذاشت و 2 نفر نیز جان باختند.

 

این مسئول با اشاره به امدادرسانی 54 مورد حادثه در خارج از محدوده شهر، گفت: برای نجات جان و اموال شهروندان در خارج از محدوده شهری 190 نیرو آتش نشان اعزام کرده ایم.

 

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری از شهروندان خواست در صورت وقوع حوادث ضمن حفظ خونسردی، با برقراری ارتباط تلفنی با شماره 125، نوع حادثه و آدرس دقیق را در سریع ترین زمان اعلام نمایند.

 

چاپ محتويات