پیام رییس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری بمناسبت فرارسیدن ایام سوگواری آخر ماه صفر

بسمه تعالی

 

ايام آخر ماه صفر، سالروز رحلت حضرت رسول اكرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبي(ع) و شهادت ولي نعمت همه ايراني ها حضرت امام رضا (ع) است. مردان بزرگي كه مشي آزادگي و گذشت و علم را در طول تاريخ به مردم آموختند و حق محوري و كسب رضايت خدا را سرلوحه زندگي خويش قرار دادند.

 

پيامبري كه پيام‌آور مهر و رحمتِ خداوند براي بندگاني بود كه جهل و ناداني دنيايشان را و زنگار ماديات، جان و روحشان را فراگرفته بود. اماماني كه الگوي صلح و گذشت و علم و منطق بودند و صاحبان آموزه هاي والاي انسانيت و بندگي خدا براي آيندگان شده اند.

 

امسال كه به دليل شيوع ويروس منحوس كرونا، امكان زیارت حضرت علي‌بن‌موسي‌الرضا(ع) براي هموطنان فراهم نيست، تلاش مي كنيم با صيقل روح و جان، در اين ايام سوگواري آخر ماه صفر، ابراز ارادت به ولي نعمت‌مان را همچون سال‌هاي گذشته برپا داريم.

 

اينجانبان، ضمن آرزوي قبولي سوگواري همه عزيزان در ماه‌های محرم و صفر، ايام رحلت حضرت اسطوره خلقت رسول اكرم(ص)، شهادت امام مهربانی‌ها امام حسن مجتبي(ع) و حضرت سلطان قلب‌ها علي‌بن‌موسي‌الرضا(ع) را به محضر حضرت ولي عصر(عج)، مقام معظم رهبري(مدّظلّه‌العالی) و همه هموطنان، خصوصاً شهروندان گرانقدر ساروي تسليت عرض مي نماييم و اميدواريم با شكست كامل ويروس كرونا، سال آينده همچون هميشه به عُتبه‌بوسي حضرتش نائل شده و در حريم آسماني امام دل‌ها ابراز ارادت كنيم.

         

                                                        اسفندیار عشوری                                         عباس رجبی

                                             رییس شورای اسلامی شهر ساري                              شهردار ساری 

 

 

 

چاپ محتويات