خانواده بزرگ شهرداری ساری تا پایان اپیدمی کرونا کنار ساروی ها خواهد بود

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری؛ عباس رجبی شهردار ساری طی گفتگویی ضمن سپاس از زحمات و تلاشهای پزشکان ،پرستاران و کادر درمان بیان داشت :مجموعه شهرداری ساری برای موج دوم مبارزه و مواجه با شیوع و انتشار ویروس کرونا آماده است و در این راستا برنامه ریزی و اقدامات لازم صورت گرفته است .

 

 شهردار مرکز استان اظهار داشت : شهرداری به عنوان نهادی خدماتی ،اجتماعی امروز با تمامی صورتهای زندگی شهری و شهروندی در ارتباط است لذا همسو با مصوبات دولت و همقدم با سازمانهای مردم نهاد ،تمامی ظرفیتهای درون سازمانی خود را جهت مقابله با ویروس کرونا به کار خواهد گرفت.

 

وی در ادامه افزود:منطبق بر مصوبات دولت در دوایری که امکان پذیر است و سبب خلل و تأخیر در کار مردم نخواهد شد از حضور حداقلی همکاران استفاده خواهیم نمود ولی شهروندان ساروی از یاد نبرند که مجموعه همکارانم در دوایر خدمات شهری ،همکاران زحمت کش و پرتلاش در بخش رفت و روب ،سازمانهای آتش نشانی و آرامستان بی وقفه و تعطیل ناپذیر در حال خدمت رسانی به شهروندان می باشند که از آنها تشکر ویژه دارم و خداقوت می گویم .

 

شهردار ساری ضمن دعوت ساروی ها به پیوستن به پویش در خانه بمانیم ،گفت :تا آنجا که امکان دارد و در روند خدمت رسانی به شهروندان کوتاهی نخواهد شد از همکارانم خواسته ام تا حضور فیزیکی در دوایر را به حداقل برسانند ولی موجودیت و شاکله کار شهرداری میدانی کار کردن و پای کار ایستادن است ،تصور کنید تنها 48 ساعت شهرداری ساری از خدمت رسانی باز ایستد ،شهر با چه وضعیت روبرو خواهد شد.

 

رجبی افزود :معتقدم همکارانم در بخش رفت و روب و آرامستان پس از کادر درمان در صف اول مواجه با ویروس کرونا قرار دارند و من شرمنده خانواده های آنها هستم .اما فراموش نکنند که مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری در کنار آنهاست و به شکل ها و طرق مختلف این زحمتها و تلاش های آنان جبران خواهد شد چرا که ما همگی یک خانواده هستیم ،خانواده بزرگ شهرداری ساری .

 

در بخش دیگری از این گفتگو عباس رجبی به دو مرکز 137 و 125 شهرداری ساری اشاره نمود و گفت این دو مرکز پای کار مبارزه با کرونا ایستاده اند و در خدمت رسانی به شهروندان آماده بکارند ضمن آنکه سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری نیز با استفاده از ظرفیت مشاوران مجرب امور بهداشت و روانشناسی به این دو مرکز کمک خواهد نمود.

 

چاپ محتويات