پروژه فاز دوم ملل، مرمت و بازسازی بافت های فرسوده شهر اجرا خواهد شد

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، مرتضی بربسته سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری مرکز استان به پروژه فاز دوم بوستان ملل اشاره کرده و اظهار داشت: عملیات بتن ریزی دیوار حائل زیر پل کابلی جهت اتصال فاز اول و دوم به طول 28 متر در حال انجام است.

 

وی افزود: زیرسازی مسیر کندرو لاینینگ نیز به عرض 15 متر همراه با احداث جدول و فضای سبز در این پروژه در حال اجرا می باشد.

 

بربسته، بهسازی معابر در راستای سهولت عبور و مرور و روان سازی ترافیک را از دیگر فعالیت های این سازمان عنوان کرد و ادامه داد: بر این اساس، لکه گیری و آسفالت کمربندی جنوبی، بلوار عسگری محمدیان، بلوار پاسداران، خیابان شهید اشرفی در بلوار آزادی ، بلوار فرح آباد، کوچه حقانی در بلوار امام رضا، کوچه آزادگان، کوچه مسلمی، کوچه طالقانی در بلوار کشاورز عملیاتی شد.

 

 

سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری ساری به پروژه بازگشایی مسیر پل کابلی تا پل های شهید نوری اشاره کرده و اظهار داشت: تیم های عملیاتی سازمان عمران در این پروژه مستقر بوده و زیرسازی و بازگشایی این مسیر با حمایت شورای اسلامی شهر و همکاری مجموعه شهرداری در حال انجام است.

 

 

وی در پایان خاطر نشان کرد:مرمت و بازسازی بافت های فرسوده شهر در دستور کار قرار داشته و برنامه ریزی های لازم در این زمینه در صورت خواهد گرفت.

چاپ محتويات