رئیس سازمان
سید سلمان ابوالقاسمی
سمت
رئیس سازمان
ارتباط با رئیس سازمان
  • تلفن : 01133265978
  • تلفن : 09111544600
  • پست الکترونیک :

رئیس سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ساری

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری

معاون سازمان آتش نشانی ساری

رئیس واحد مالی سازمان آتش نشانی ساری

 

 

 

 

 

 کارشناسی مدیریت بازرگانی

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

 

 

 

 

یکی از امتحانات الهی گرفتار شدن انسان در دل حوادث است که این حوادث گاه طبیعی و گاه غیر طبیعی پدید می آیند و هیچ کس نیست که از وقوع آن خوشحال وشاد باشد چرا که اثرات آن ، هستی وزندگی عده ای را از بین می برد و خانواده ها یی را در غم از دست دادن عزیزانشان به سوگ می نشاند بنا بر این در هنگام وقوع حوادث همه سعی در گریز از آن دارند اما مردانی هستند که جان خویش در طبق اخلاص نهاده و ایثار گری را سر لوحه کار خویش قرار داده اند و چون ابراهیم (ع) به دل آتش می روند تا برقسم خویش که برای نجات جان و مال حادثه دیدگان تعهد نموده اندعمل کنند وبه فرمان ایزد منان در قرآن کریم که " اگر کسی را نجات دهید مانند آن است که همه را نجات داده اید " نجاتگر اجتماع خویش باشند. 

 

درود بیکران الهی بر این مردان همیشه بیدار و خدمتگزار که ثانیه ثانیه فعالیتشان عبادتی بس بزرگ است . بی شک افزایش تجهیزات و امکانات سازمان آتش نشانی در سالهای اخیر مرهون نگاههای ویژه مسئولین شهرداری ساری و همچنین حمایت های اعضای محترم شورای اسلامی شهر و در نهایت با درایت رئیس و اعضای هیات مدیره سازمان بوده است که توانسته است به افزایش ایمنی و صلابت نیرو های عملیاتی سازمان کمک نماید که جا دارد از همه عزیزانی که در تجهیز و گسترش این سازمان ایثار گرانه تلاش می کنند تشکر نمایم . 

 

آتش نشانان چشم های اشکبار همشهریان را که در اثر بی احتیاطی متحمل خسارت های مادی و معنوی شده اند زیاد دیده اند تعامل و همکاری شهروندان با آتش نشانان که هدفی جز خدمت مردم این مرز و بوم ندارند می تواند در کاهش حوادث و خسارت نقشی به سزا داشته باشد. بنا بر این از شهروندان عزیز می خواهم که ضمن رعایت توصیه های ایمنی و توجه به هشدار های سازمان ، ما را در تحقق شهر ایمن یاری دهند تا ان شا الله شاهد کاهش حوادث و پایان اشکهای حسرت و رویش جوانه های امید در شهر تاریخی ساری باشیم.